Regulamin Sklepu

 1. Właścicielem i Administratorem Sklepu jest Anna Witkowska, Dembego 3/8, 02-796 Warszawa.
 2. Ofertę Sklepu stanowią biżuteria handmade oraz koszulki, wykonywane metodą druku cyfrowego. Wszystkie produkty dostępne do zakupu mogą zostać wykonane, a zamówienie zrealizowane. Produkty czasowo niedostępne są stosownie oznaczone.
 3. Kupujący podaje w procesie zakupu dane osobowe (personalia, adres dostawy), które będą przetwarzane wyłącznie w związku z realizacją złożonego zamówienia. Administrator strony nie będzie przechowywał zarejestrowanych w tym procesie danych ani nie użyje ich w celu innym, niż powyżej określony. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych i polityki prywatności dostępne są tutaj.
 4. Wszystkie wyroby biżuteryjne powstają na zamówienie – wykonywane są bezpośrednio dla Kupującego. Pozwala to Kupującemu na dopasowanie pożądanych cech produktu: kolorystyki, obwodu, zastosowanych materiałów.
  Oferowana biżuteria tworzona jest metodą rękodzielniczą i każda sztuka może nieznacznie różnić się od wzorów przedstawionych w galeriach zdjęć. Mogą być to np. inne metalowe łączniki lub inny wzór łańcuszka. Aby uniknąć sytuacji, w której stanowić to może kłopot, zachęcam Kupujących do zawarcia w zamówieniu ewentualnych uwag tego typu.
 5. Zwroty. Ponieważ, jak napisano w punkcie powyżej, produkty wykonywane są bezpośrednio na zamówienie Kupującego, polityka zwrotów nie jest obowiązkowa dla Sprzedawcy. W szczególnych przypadkach zwrot zamówionego produktu może być możliwy, dotyczy to jednak sytuacji, w których produkt posiada wadę z winy Wykonawcy lub nie spełnia kryteriów podanych w zamówieniu (o ile były one odpowiednio wyszczególnione).
 6. Reklamacje. Zgodnie z moimi zasadami, jak również z przepisami prawa, zobowiązuję się dostarczyć Ci produkt pozbawiony wad, wykonany starannie i z wysokiej jakości półfabrykatów. Jeśli jednak produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub nastąpi jego uszkodzenie, które wg Ciebie powstało w wyniku błędnego wykonania produktu, masz prawo do złożenia reklamacji. Jeżeli wyrób obarczony jest wadą “produkcyjną”, zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy.
  Reklamację należy złożyć drogą mailową. Odpowiedź na zgłoszoną reklamację zostanie udzielona w czasie nieprzekraczającym 48 godzin, zaś rozpatrzenie reklamacji (naprawa / wymiana i powrót produktu do Ciebie) nastąpi w czasie do 14 dni.
 7. W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących oferty proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (zakładka Kontakt).
 8. Czas realizacji to zwykle 2-5 dni roboczych. Wykonawca (Właściciel sklepu) dokłada wszelkich starań, aby realizacja przebiegła w jak najkrótszym czasie. Jeśli Kupujący potrzebuje otrzymać zamówienie przed konkretną datą, proszę zaznaczyć to w komentarzu do zamówienia.
 9. Dostawa świadczona jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost – usługą dostawy do Paczkomatu lub doręczenia pod wskazany adres. Wyjątkowo możliwy może być również odbiór osobisty w Warszawie (Kabaty), ale tylko po wcześniejszym umówieniu. Odbiór osobisty jest bezpłatny, natomiast koszt wysyłki to 15 zł.
 10. Płatność. Aktualnie możliwe jest opłacenie zamówienia przelewem bankowym lub za użyciem internetowej bramki płatniczej Przelewy24.

  logo-jezdzisz-inverted

  Jeździsz? Pokaż to!

  Biżuteria wykonywana jest ręcznie, bezpośrednio na Twoje zamówienie. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zadać mi pytanie.

  e-mail: anka@jezdzisz.pl

  telefon: +48 782 582 592