Home

100% handmade

Biżuteria kolarska Jeździsz? wykonywana jest ręcznie, przy użyciu najwyższej jakości półfabrykatów. Są to: naturalna skóra, sznurki, kamienne koraliki, metale szlachetne. I oczywiście części rowerowe, głównie łańcuchy. Zawsze fabrycznie nowe!

Personalizacja

Wzory widoczne na zdjęciach możesz modyfikować, wybierajac dowolne kolory półfabrykatów. Masz ochotę na coś jeszcze innego? Napisz do mnie! Z chęcią wykonam biżuterię według Twojego pomysłu 🙂

Czas realizacji

Zamówienia realizowane są zwykle czasie kilku dni, jednak na niektóre produkty (np. biżuteria grawerowana, srebrne kolczyki) trzeba poczekać troszkę dłużej. Skontaktuj się ze mną przed zakupem, jeżeli chcesz mieć pewność, że zdążymy na czas.

Pakowanie i wysyłka

Biżuteria pakowana jest w eko-kartonik z logo Jeździsz? i wysyłana prosto do Ciebie. Dostepne opcje wysyłki w Polsce to Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska. W sprawie wysyłki zagranicznej proszę o kontakt. Biżuteria trafiła już na 6 kontynentów. 🙂

Promocje

Promocja!

☆051: Black Forest

55,00 
Promocja!

☆002: Rolling Stones

109,00 
Promocja!

☆001: Sunshine

179,00 

Rowerowe T-shirty

Inne propozycje

Spinki do mankietów

z łańcucha rowerowego.
Jakie wybierzesz? 🙂

    logo-jezdzisz-inverted

    Jeździsz? Pokaż to!

    Biżuteria wykonywana jest ręcznie, bezpośrednio na Twoje zamówienie. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zadać mi pytanie.

    e-mail: anka@jezdzisz.pl

    telefon: +48 782 582 592