O mnie

witkowska jezdzisz.pl

Cześć, miło Cię widzieć!

Mam na imię Anka.
Moje całe życie związane jest z rowerem. Najpierw rodzinne wycieczki w każdy weekend, później ściganie. Zaczęło się od lokalnego wyścigu cross country, który wygrałam mając lat czternaście. Trenowałam i startowałam w zawodach przez kolejnych dziesięć lat. W 2010 problemy ze zdrowiem chciały wyprawić mnie na tamten świat, ale im się nie udało. W przyszłym roku znów zobaczymy się na trasach wyścigów.
Więcej o sobie napisałam tutaj. Prowadzę portale MTBnews.pl i NieOceniam.pl, czasami też łapię za aparat. Zapraszam Was również do Serwisu Bajka.

Biżuterię początkowo wykonywałam wyłącznie na własne potrzeby, jednak z czasem kolekcja osiągnęła tak pokaźne rozmiary, że postanowiłam pokazać ją światu. :-)

Wszystkie zaprezentowane na stronie wzory jestem w stanie powielić lub zaproponować dowolną wariację na ich temat. Według Waszych wskazówek z przyjemnością zrealizuję też nowe pomysły. Długość bransoletki czy naszyjnika i inne parametry zawsze będą dostosowane do indywidualnych potrzeb.

witkowska jezdzisz.pl

Moja biżuteria to połączenie rowerowych akcentów (głównie łańcuchy, ale również nyple, kółka do przerzutek, oliwki, linki i pancerze hamulcowe itd.) z klasycznymi dodatkami: skórą, sznurkiem, kamieniami i elementami metalowymi: miedzią, stalą, srebrem, złotem.

Części, których używam jako tworzywa, są nowe lub używane (możecie wybrać), zawsze idealnie wyczyszczone. Chętnie użyję też Waszych łańcuchów (lub innych części), których „duszę” chcecie zatrzymać w formie biżuterii.

Jeżeli któryś ze wzorów wpadł Wam w oko i chcielibyście wejść w jego posiadanie, zapraszam do kontaktu. Możemy umówić się na spotkanie w Warszawie (mieszkam na Kabatach), mogę też wysłać biżuterię Pocztą czy Paczkomatem.